RAMKI 3D

NAJLEPSZE RAMKI 3D DO TABLIC REJESTRACYJNYCH

CECHY NASZYCH RAMEK 3D

RAMKI DO TABLIC 
Z WYPUKŁYMI LITERAMI

Litery na ramce z własnym napisem nie są przyklejone do listwy. Do każdego projektu tworzymy wkładkę do formy wtryskowej i odlewamy ramkę już z Twoim projektem. W związku z tym litery nie ulegną zniszczeniu lub nie odpadną. Krótko mówiąc, to długotrwała reklama dla Twojej firmy.

LITERY WYCHODZĄCE PONAD
LISTWĘ REKLAMOWĄ

Naszym znakiem rozpoznawczym są litery nachodzące na tablicę rejestracyjną. Nie tylko zwiększa to powierzchnię reklamową, ale przede wszystkim daje zaczepny efekt. Zabieg ten zauroczy osobę stojącą w samochodzie za nami. Użytkownicy często nazywają nasze podkładki ramkami 4D.

Dotyczy modelu: K-7

NADRUKI FULL COLOR

Ramki z chromowanymi literami 3D uzyskujemy poprzez wgrzanie na gorąco w wypukłe litery specjalnej folii. Kolorów folii jest kilka: chromowy, srebrny, biały, niebieski, czerwony, itd. Możemy także dodać na ramce wielokolorowe logo. Nadruk jest matowy, ale możemy wykonać dodatkowe lakierowanie jeszcze bardziej dopasowując się do Twojego gustu.

ELASTYCZNY PLASTIK

Podkład i listwę reklamową wykonaliśmy z wysokiej jakości tworzywa. W związku z tym niezależnie od temperatury powietrza, nasze ramki pod tablice rejestracyjne 3D nie pękają. Elastyczny materiał ułatwia montaż na mocno zaokrąglonych zderzakach.

NAJTRWALSZE CHROMOWE
RAMKI DO TABLIC

Problemem, który bardzo często mają producenci ramek 3D jest niska trwałość powłok chromowych. Nam udało się temu zapobiec. Stosujemy folię chrom premium, która jest grubsza od standardowej i jeszcze bardziej odporna na chemię z myjni samochodowych. W związku z tym, ramki dłużej zachowują ekskluzywny wygląd i reklamują Twoją firmę.

UCHWYTY DO TABLICY
REJESTRACYJNEJ

Zazwyczaj listwa reklamowa jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo tablicy rejestracyjnej. Nasze samochodowe ramki reklamowe mają specjalne uchwyty, które utrzymują tablicę. W związku z tym, jeżeli dojdzie do uszkodzenia listwy (np. podczas kolizji) tablica rejestracyjna pozostanie na swoim miejscu.

WYPYCHACZE TABLICY

Ważnym elementem naszych ramek 3D są wypychacze tablicy rejestracyjnej. Dlatego tablica nie drży podczas jazdy po nierównościach, czy głośnego słuchania muzyki. Drażniący dźwięk nie będzie więcej przeszkadzał podczas jazdy.

PODKŁADKI DO ŚRUB

Ramki posiadają podkładki pod śruby. Możesz je wyłamać i podłożyć pod śruby podczas montażu. Niewątpliwie da Ci to pewność, że tablica wraz z ramką nie odpadnie podczas jazdy.

WYRÓŻNIAJĄCA SIĘ FORMA REKLAMY

Wypukłe ramki z chromowymi napisami są z całą pewnością najbardziej ekskluzywną wersją podkładek do tablic rejestracyjnych. Litery 3D zastępują standardowy nadruk. Dlatego ramka ta jest nie tylko nośnikiem reklamy, ale przede wszystkim ozdobą samochodu. Twoi klienci docenią taki prezent, a Ty zyskasz ich lojalność.

NASZE MODELE RAMEK 3D

Model K-7

Porównanie modeli ramek 3D

Model S-15

RAMKA 3D - model K-7

Cechy modelu K-7

 • stylistyka bezramkowa
 • zabezpieczenie przed kradzieżą
 • bezkolizyjny system montażu
 • możliwe wykonanie jako ramka żelowa

Pliki do pobrania


Filmy

 

BEZRAMKOWA STYLISTYKA
PODKŁADKI POD TABLICĘ

Ten rodzaj ramki pozwala na ekspresowy montaż tablicy. Przede wszystkim nie musisz wyginać tablicy podczas zakładania. Dzięki takiej konstrukcji masz wrażenie, że na samochodzie jest tylko tablica z listwą reklamową.

ZABEZPIECZENIE PRZED
KRADZIEŻĄ TABLICY

W podkładzie ramki umieściliśmy mały element. Możesz wyłamać go i wcisnąć w specjalny otwór podczas montowania tablicy. Twoja tablica będzie bezpieczna ze względu na to, że aby ją wyciągnąć trzeba najpierw zniszczyć podkładkę reklamową. W rezultacie chroni to przed kradzieżą tablicy.

BEZKOLIZYJNY SYSTEM MONTAŻU

Posiadamy jedyny w Europie system bezkolizyjny. W przeciwieństwie do standardowych ramek, nasza nie posiada żadnych zatrzasków. Dzięki temu nie ma elementów, które mogłyby pękać podczas montażu i demontażu listwy reklamowej. Otwieranie oparte jest o system zawiasów. System ten zabezpiecza tablicę przed przypadkowym wypadnięciem.

Model S-15

Porównanie modeli ramek 3D

RAMKA 3D - model S-15

Cechy modelu S-15

 • klasyczna obwódka wokół tablicy
 • łatwy sposób montażu listwy

Pliki do pobrania

Filmy

KLASYCZNA OBWÓDKA WOKÓŁ TABLICY

Jest to najbardziej popularny rodzaj ramki do tablicy rejestracyjnej. Obwódka zakrywa krawędź tablicy. Tablica jest dobrze utrzymywana w ramce i wiele osób uważa, że to wzór estetyki.

SZYBKI I KLASYCZNY MONTAŻ LISTWY REKLAMOWEJ

Listwę reklamową zaprojektowaliśmy tak, aby możliwe były dwa sposoby zapięcia – szybkie i klasyczne. Podczas wymiany tablicy możesz pozostawić listwę na specjalnym zawiasie, a następnie wpiąć tylko ostatnie zaczepy. Dlatego wymienisz tablicę dużo szybciej w sytuacji, kiedy chcesz zrobić jazdę próbną.

Model K-7

Porównanie modeli ramek 3D

K-7

S-15

Wypukłe litery 3D
Nadruk full color
Litery na tablicy
Obwódka wokół tablicy rej.
Stylistyka bezramkowa
Bezkolizyjny montaż
Elastyczny materiał podkładu

Zamów wycenę

Dlaczego warto z nami pracować?

Znamy się na reklamie!

Nie jesteśmy specjalistami od tworzyw sztucznych lub dywaników samochodowych. Wiemy jak robić dobre reklamy. U nas dostaniesz nie tylko produkt, ale też wiedzę co zrobić żeby zarabiał.

Zaopatrujemy kompleksowo!

U nas kupisz wszystkie materiały reklamowe potrzebne w firmie motoryzacyjnej - zawieszki zapachowe, książki serwisowe, breloki, tablice komisowe - wszystko co sobie wymarzysz.

Jesteśmy w tym razem!

Dla nas to Ty jesteś najważniejszy! Nie jesteśmy wielką maszyną w której człowiek się nie liczy. Nasi klienci mówią, że z nami się dobrze współpracuje bo wiedzą, że można na nas liczyć.

Nie zwlekaj!

Zamów bezpłatną wyceną

  Kontakt

  MFN Michaela Sergot
  Konwaliowa 4
  86-200 Chełmno
  sprzedaz@motorek.com.pl
  +48 793 90 27 58

  Śledź nas

  © 2019 motoREK –
  Polityka prywatności