RAMKI ŻELOWE

NAJLEPSZE RAMKI Z NADRUKIEM ŻYWICZNYM

CECHY NASZYCH RAMEK ŻELOWYCH

RAMKI DO TABLIC DIRECT-DOMING

Bezbarwną żywicę wylewamy bezpośrednio na podkładkę z nadrukiem reklamowym. Wypukłe naklejki często odklejają się od listw reklamowych – dlatego ich nie stosujemy. Dzięki temu nie trzeba tak często wymieniać ramek. Nasze ramki zawsze prezentują się idealnie.

CHROMOWE LITERY - ZALANE BEZPOŚREDNIO

Lustrzane litery na ramce do tablic z własnym logo robią najlepszy efekt wizualny. Jako jedyni opracowaliśmy metodę bezpośredniego zalewania bezbarwną żywicą nadruków chromowych. Dzięki temu nadruk na ramce jest nie tylko efektowny, ale też trwały, ponieważ nie jest naklejką. Ramka z chromem najbardziej przyciąga uwagę i pozwala na wyróżnienie się z tłumu.

WYSOKI POŁYSK - NIEZWYKLE PRESTIŻOWY WYGLĄD

Wiele osób uważa, że ramka domingowa to najładniejsza z ramek. Niezwykle ekskluzywny wygląd nadaje jej efekt soczewki oraz odbicie światła na powierzchni bezbarwnej żywicy. Taka ramka zostanie zauważona przez każdego, a to jeden z celów reklamy.

RAMKI ŻELOWE - OCHRONA PRZED USZKODZENIAMI

Żel na ramce reklamowej jest zabezpieczeniem dla druku. Nadruk nie jest narażony na zadrapanie czy chemię z myjni samochodowej. Ramki 3d-doming dłużej jeżdżą na aucie w dobrym stanie i mogą okazać się tańsze w dłuższej perspektywie

RAMKI Z TWOIM LOGO OD JEDNEJ SZTUKI

Podkładki pod tablice z własnym logo drukujemy metodą cyfrową. Nadruk cyfrowy nie wymaga kosztów przygotowalni. Dzięki temu realizacja nawet małej partii ramek jest możliwa. Małe firmy, które chciałyby mieć ramki tylko do własnych aut, mogą je zamówić bez przeszkód.

NADRUK FULL COLOR + BIAŁY

Możemy drukować bez ograniczenia kolorów – nie zwiększając przy tym ceny. Obramówki mogą zostać nadrukowane na podkładzie chromowym również z kolorem białym. Dzięki temu, że farby nie są w pełni kryjące możemy uzyskiwać efekt metalicznych lub standardowych kolorów.

RAMKA DIRECT-DOMING - model U13

Cechy modelu U13

 • idealna do tablicy europejskiej
 • najlepiej sprzedający się model ramki w Polsce
 • bezproblemowy montaż listwy reklamowej
 • możliwe wykonanie jako ramka z nadrukiem

Pliki do pobrania

RAMKA REKLAMOWA Z OBWÓDKĄ

Nasza podkładka ma bardzo klasyczny wygląd. Krawędź tablicy rejestracyjnej jest wsuwana pod obwódkę. Taka budowa ramki daje gwarancje, że tablica nie wypadnie. Większość naszych klientów uznaje taką ramkę za idealną.

RAMKA Z ELASTYCZNEGO PLASTIKU

Polistyren (listwa reklamowa) i polipropylen (podkład) – te nazwy brzmią groźnie. Ważne jest to, że dzięki tym dwóm materiałom ramkę można używać wielokrotnie. Elastyczne tworzywo ułatwia montaż na zakrzywionych zderzakach. Listwa nie pęka podczas wpinania i wypinania – to dla nas najważniejsze.

PASUJE DO WĄSKICH ZDERZAKÓW

Podkład ramki zaprojektowaliśmy tak żeby pasował do nowych samochodów. Producenci często robią miejsce tylko na tablicę rejestracyjną (np. grupa VW). Dzięki specjalnym wcięciom nasza ramka mieści się w tym miejscu. Nie musisz rezygnować z montażu reklamy na przednim zderzaku.

ŁATWY MONTAŻ LISTWY REKLAMOWEJ

Zastosowaliśmy w ramce trzy kołki rozporowe do montażu listwy. Przy tak prostym i popularnym systemie, każdy poradzi sobie z montażem tablicy. Twój klient nie zniszczy ramki podczas montażu. Nie będzie musiał jej wymieniać. Dłużej będzie woził Twoją reklamę na swoim aucie.

Zamów wycenę

Dlaczego warto z nami pracować?

Znamy się na reklamie!

Nie jesteśmy specjalistami od tworzyw sztucznych lub dywaników samochodowych. Wiemy jak robić dobre reklamy. U nas dostaniesz nie tylko produkt, ale też wiedzę co zrobić żeby zarabiał.

Zaopatrujemy kompleksowo!

U nas kupisz wszystkie materiały reklamowe potrzebne w firmie motoryzacyjnej - zawieszki zapachowe, książki serwisowe, breloki, tablice komisowe - wszystko co sobie wymarzysz.

Jesteśmy w tym razem!

Dla nas to Ty jesteś najważniejszy! Nie jesteśmy wielką maszyną w której człowiek się nie liczy. Nasi klienci mówią, że z nami się dobrze współpracuje bo wiedzą, że można na nas liczyć.

Nie zwlekaj!

Zamów bezpłatną wyceną

  Kontakt

  MFN Michaela Sergot
  Konwaliowa 4
  86-200 Chełmno
  sprzedaz@motorek.com.pl
  +48 793 90 27 58

  Śledź nas

  © 2019 motoREK –
  Polityka prywatności