fbpx

RAMKI Z NADRUKIEM

ELASTYCZNE RAMKI REKLAMOWE DO TABLIC REJESTRACYJNYCH

CECHY NASZYCH RAMEK Z NADRUKIEM

Ramka do tablic z trwałym nadrukiem cyfrowym

Podkładki do tablic z nadrukiem cyfrowym

Wydruk na ramce wykonujemy japońskim urządzeniem marki Mimaki. Wydruk jest matowy i bardzo trwały. Jest on odporny na deszcze, zmiany temperatury, silne słońce oraz środki chemiczne stosowane na myjniach. Nie martw się, że nadruk zejdzie i Twoja reklama zamieni się w antyreklamę.

Nadruk w pełnej
kolorystyce

Niezależnie od ilości kolorów nadruku cena będzie taka sama. Stworzymy dla Ciebie projekt, który uwzględni kolory jakie stosujesz w swoich reklamach. Jeżeli nie robiłeś jeszcze reklam – możesz wybrać swoje ulubione barwy! Możemy dla Ciebie wydrukować nawet zdjęcie na ramce.

Ramka z własnym nadrukiem i dodatkowym lakierem błyszczącym

Reklamowa ramka zabezpieczona lakierem

Możemy nanieść na listwę reklamową błyszczący lakier. Jest on dodatkowym zabezpieczeniem. Jeżeli masz kontakt z samochodem tylko raz (np. sprzedajesz auta) – możesz przedłużyć trwałość ramek. Dzięki temu dłużej będą Cię reklamowały.

Wybiórcze lakierowanie nadruku

Możemy polakierować cały nadruk na listwie lub tylko wybrane elementy (np. logo). Jest to bardzo modny efekt. Pozwala to na wyróżnienie się z tłumu – a jest to bardzo istotny aspekt reklamy.

Wypychacz do tablicy na ramce reklamowe

Wypychacze tablicy rejestracyjnej

Nasze ramki mają specjalne elementy, które zapobiegną drganiu tablicy rejestracyjnej. Dzięki temu rozwiązaniu w samochodzie nie słychać metalicznego dźwięku tablicy. Zapewni to Tobie ciszę i komfort podczas jazdy.

Nasze modele ramek 3D

Ramka z nadrukiem - model U13

Cechy modelu U13

  • pasuje do klasycznej tablicy
  • najpopularniejszy model ramki w Polsce
  • prosty sposób montażu
  • możliwe wykonanie jako ramka żelowa

Pliki do pobrania

Ramka do tablic z nadrukiem logo i klasyczną obwódką wokół.

Reklamowa podkładka pod tablice o klasycznym wyglądzie

Nasza ramka ma obwódkę wokół tablicy rejestracyjnej. Często krawędzie tablicy rejestracyjnej są uszkodzone. Ukrycie krawędzi pod obwódką powoduje, że całość wygląda estetyczniej. Dodatkowo zabezpiecza to Twoją tablicę przed zgubieniem. Wielu naszych klientów uważa, że taka budowa ramki do tablic jest idealna.

Elastyczna ramka do tablicy rejestracyjnej

Niepękająca ramka z własnym nadrukiem

Ramka odlana jest z dwóch tworzyw. Są to PP (polipropylen – podkład ramki) i PS (polistyren – listwa z nadrukiem). Dzięki temu ramka jest elastyczna. Wiemy jak irytująca jest pękająca ramka podczas mrozu (gdy trzeba założyć tablicę na jazdę testową). Dlatego wybraliśmy ramkę z najsolidniejszego plastiku.

Podkładka z indywidualnym nadrukiem do wąskiego zderzaka

Węższy podkład ramki do tablicy rejestracyjnej

Oprawka tablicy rejestracyjnej ma specjalne wcięcia. Pasuje do wąskich miejsc w zderzakach (np. przednie zderzaki grupy VW). Możesz założyć naszą ramkę do większość aut.

Sposób montażu listwy z własną reklamą w podkładzie ramki do tablic rejestracyjnych

Klasyczny sposób montażu listwy

Listwa ma trzy kołki rozporowe do wciśnięcia w podkład. Jest to najpopularniejszy sposób montażu w Polsce. Każdy poradzi sobie z wymianą tablicy. Nie musisz się martwić, że Twój klient ją zniszczy przy zakładaniu tablicy (i przez to przestanie wozić Twoją reklamę na aucie).

Ramka z adresem strony na instagramie

Ramki pod tablice na zamówienie od jednej sztuki

Stosowana przez nas metoda druku pozwala na drukowanie pojedynczych wzorów bez wysokich kosztów początkowych. Jeżeli chcesz wykonać prototyp lub potrzebujesz ramki tylko do swoich samochodów – jesteśmy w stanie Tobie pomóc.

RAMKA DO AMERYKAŃSKIEJ TABLICY - MODEL USA

Cechy modelu USA

  • pasuje do nowej skróconej tablicy
  • ramka w jednym elemencie
  • jedyna ramka pasująca do ramki amerykańskiej
  • możliwe wykonanie jako ramka żelowa

Pliki do pobrania

Ramka do aut z japonii w jednym elemencie

Ramka jest jedną częścią, Listwa reklamowa nie jest ściągana. Łatwiej jest przechowywać takie ramki. Wiesz dokładnie ile ramek masz dostępnych. Nie musisz się martwić, że ktoś podmieni samą listwę reklamową.

Ramka do skróconych tablic rejestracyjnych bez obwódki

BEZRAMKOWA STYLISTYKA PODKŁADKI DO SKRÓCONYCH TABLIC

Stylistyka bez ramki jest typowa dla amerykańskich tablic rejestracyjnych. Sprawia ona wrażenie „delikatniejszej”. Jadąc za autem z taką ramką masz wrażenie, ze jest na nim tylko tablica i listwa reklamowa.

Ramka do tablic o wymiarze 305x114 mm

Otwory dopasowane do amerykańskich samochodów

Większośc aut z USA posiada seryjnie przygotowane otwory do przykręcenia tablicy. W takim samym rozstawie znajdziesz dwa otwory w naszej ramce.

Zamów wycenę

Dlaczego warto z nami pracować?

Znamy się na reklamie!

Nie jesteśmy specjalistami od tworzyw sztucznych lub dywaników samochodowych. Wiemy jak robić dobre reklamy. U nas dostaniesz nie tylko produkt, ale też wiedzę co zrobić żeby zarabiał.

Zaopatrujemy kompleksowo!

U nas kupisz wszystkie materiały reklamowe potrzebne w firmie motoryzacyjnej - zawieszki zapachowe, książki serwisowe, breloki, tablice komisowe - wszystko co sobie wymarzysz.

Jesteśmy w tym razem!

Dla nas to Ty jesteś najważniejszy! Nie jesteśmy wielką maszyną w której człowiek się nie liczy. Nasi klienci mówią, że z nami się dobrze współpracuje bo wiedzą, że można na nas liczyć.

Nie zwlekaj!

Zamów bezpłatną wycenę.