Ramki z nadrukiem

Zamów ramki

Najtrwalsze ramki z logo

 

Ramki do tablic rejestracyjnych z nadrukiem sitodrukowym to najbardziej rozpowszechniona forma reklamy w branży motoryzacyjnej, niemalże każde przedsiębiorstwo posiada własny wzór. Stosowane przez nas tworzywo gwarantuje, że Twoje ramki nie będą pękać – nawet podczas niskich temperatur. Dodatkowo farby stosowane do nanoszenia nadruków nie bledną pod wpływem promieni oraz nie zmywają się pod wpływem chemii stosowanej w myjniach samochodowych.

Decydując się na tę formę reklamy w pierwszej kolejności przygotujemy dla Ciebie kilka projektów graficznych. Kiedy już wybierzesz jak powinna wyglądać Twoja ramka, w ciągu kilku dni zrealizujemy zlecenie oraz dostarczymy na miejsce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Możesz wybrać czarną lub białą listwę w zależności od potrzeb i upodobań.

 

Zalety naszych ramek

 

Zarówno podkład jak i listwa reklamowa wykonywane są z wysokiej jakości tworzywa. Niezależnie od temperatury gwarantuje to, że szansa na pęknięcie ramki podczas montażu oraz demontażu jest bardzo niewielka. Dodatkowo elastyczność materiału ułatwia montaż na zderzakach o zaokrąglonych lub nietypowych kształtach. Idealnym przykładem są nowe modele marki Mercedes, w których miejsce do montażu tablicy jest pod sporym kątem.

Ramki zostały wyposażone w najbardziej tradycyjny system montażu za pomocą trzech kołków rozporowych. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest fakt, że podczas montażu i demontażu nie sprawia on żadnych kłopotów osobom montującym. Dodatkowo dzięki zastosowaniu stylistyki bezramkowej, włożenie i wyjęcie tablicy sprawia mniej problemów, a dodatkowe uchwyty do tablicy rejestracyjnej utrzmują ją w podkładzie nawet wtedy, gdy listwa ulegnie uszkodzeniu (np. podczas kolizji drogowej).

Uzyskanie koloru na ramce poprzez naniesienie farb sitodrukowych gwarantuje jego niezwykłą trwałość. Kolory przez długie lata pozostają żywe, a same farby są bardzo odporne na działanie wszelkiej chemii zarówno tej pochodzącej z drogi, jak i myjni samochodowych. Gwarantuje to, że Twoja ramka przez długi czas będzie atrakcyjnym nośnikiem reklamy.

Nasza ramka to jedyna ramka w Polsce produkowana w stylistyce bezramkowej. Oznacza to, że zamiast ordynarnej obramówki wokół tablicy znajdują się tam ząbki, które odpowiedzialne są za podtrzymywanie tablicy. Czarna obramówka skutecznie je maskuje tak, że w odległości 1-2 metrów mamy wrażenie, że na aucie założona jest tylko tablica i listwa reklamowa. Rozwiązanie to jest niezwykle popularne na zachodzie Europy, praktycznie w 100% wypierając pełną obramówkę.

Dzięki zastosowaniu metody sitodrukowej jesteśmy w stanie wykonać nadruk w dowolnym kolorze Pantone, włączając w to takie barwy jak złoty i srebrny. Jeżeli potrzebujesz ramki w kolorach neonowych – również możemy ją dla Ciebie wykonać. Otrzymanie takich barw innymi metodami nadruku nie jest możliwe.

 

Galeria naszych realizacji