Ramki 3D

Zamów ramki

Najlepsze Ramki do tablic rejestracyjnych 3D

Niewątpliwie najbardziej ekskluzywną wersją ramek do tablic rejestracyjnych są wypukłe ramki z chromowanymi napisami. To właśnie litery 3D zastępują tutaj standardowy nadruk powodując, że nasza ramka 3D przestaje być tylko nośnikiem reklamy, a staje się ozdobą samochodu.
 

Jak powstają nasze ramki do tablic 3D?

Dla każdej z naszych realizacji w pierwszej kolejności przygotowywana jest forma wtryskowa, to właśnie wtryskiwanie tworzywa w tę formę powoduje, że litery są wypukłe.
Kolejnym etapem jest wgrzewanie w strukturę plastiku specjalnej (hot-stampingowej) folii, która daje chromowy napis na naszych obwódkach do tablic. Folia chromowa, którą stosujemy jest przeznaczona do zastosowań zewnętrznych, co gwarantuje wyższą trwałość. Dodatkowo w ofercie mamy również folię chromową premium, która została zaprojektowana specjalnie dla tablic rejestracyjnych. Pamiętaj, że Twoje ramki mogą zostać pokryte również foliami w innych kolorach.

 

Ile kosztują ramki do tablic rejestracyjnych 3D?

Ze względu na konieczność przygotowania formy wtryskowej do każdej realizacji, cena ramek 3D jest nieco wyższa niż tych ze standardowym nadrukiem. Cena uzależniona jest od kilku czynników, takich jak: nakład, liczba kolorów itd. Niezwykle ważny jest fakt, że niezależnie od ilości jaką zamówisz – nigdy nie zapłacisz za formę wtryskową do listwy reklamowej.
Jeżeli chciałbyś otrzymać aktualny cennik ramek kliknij – przycisk „Sprawdź ceny” na górze strony lub wyślij do nas zapytanie w zakładce kontakt.

 

Gdzie kupić ramki do tablic rejestracyjnych 3D?

Ramki można zamówić bezpośrednio u nas – dzwoniąc lub pisząc do nas maila. Zajmiemy się realizacją całości zamówienia – przygotowaniem projektu graficznego, stworzeniem formy wtryskowej, wtryskiem plastiku, pokrycie liter foliami chromowymi oraz dostawą gotowych ramek pod tablice rejestracyjne pod wskazany adres.
Jeżeli współpracujesz z jakąś agencją kompleksowo – możesz zapytać czy współpracujemy z Twoją ulubioną firmą. Będziesz mógł zamówić ramki bezpośrednio u nich.

 

Zalety ramek pod tablice z wypukłymi napisami

 

Zarówno podkład i listwa reklamowa wykonywane są z wysokiej jakości tworzywa. Niezależnie od temperatury gwarantuje to, że szansa na pęknięcie ramki pod tablice rejestracyjne 3D podczas montażu oraz demontażu jest bardzo niewielkie. Dodatkowo elastyczność materiału ułatwia montaż na zderzakach o zaokrąglonych lub nietypowych kształtach. Idealny przykładem są nowe modele marki Mercedes w których zderzak miejsce do montażu tablicy jest pod sporym kątem.

W ramach ramek do tablic 3D posiadamy dwa wzory:

– w systemie „frameless” – bezramkowym w tej wersji ramki pod tablice rejestracyjną posiadamy jedyny w Europie system bezkolizyjny – oznacza to, że ramka nie posiada żadnych zatrzasków, które mogłyby pękać podczas montażu i demontażu, a otwieranie oparte jest o system zawiasów.

– w systemie ze standardową obwódką wokół tablicy rejestracyjnej zamieniono standardowe, znane na polskim rynku, kołki rozporowe na zawias z systemem zatrzasków, dzięki temu montaż i demontaż pozostaje bardzo prosty, a jednocześnie przy listwie zaczepionej do pokładu możemy zamontować tablicę.

Ramki w tej formie często nazywane są nie 3D, a 4D. Wynika to z faktu, że poza standardową wypukłością znakowania w kierunku odbiorcy, mogą wychodzić również w górę poza obszar listwy reklamowej i delikatnie nachodzić na tablicę rejestracyjną. Efekt ten zwiększa powierzchnię reklamową, ale przede wszystkim tworzy „zaczepny” efekt, który zaciekawi osobę stojącą w samochodzie za nami.

Jako jedyni na rynku dajemy możliwość zwiększenia wysokości powierzchni reklamowej. Możliwe jest to dzięki wyjściu z wybranymi elementami na tablicę rejestracyjną. Ważne jest to, że zwiększenie powierzchni nie polega na ordynarnym zwiększeniu wymiaru samej listwy – powodując, że osoba otrzymująca ramkę – niechętnie montuje ją na swoim samochodzie, a jedynie subtelne wejście z wybranymi elementami.

W ofercie posiadamy szeroki wybór folii. Od chromowych barw takich jak złoto i chrom, poprzez pomarańcz, zieleń, niebieski, na białym i srebrnym. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie również połączyć ze sobą barw. Dzięki temu jesteśmy na ramce odwzorować każde logo. Dodatkowo możliwe jest lakierowanie wybranych elementów na ramce.

 

Galeria naszych realizacji