Ramki 3D

Zamów ramki

Najlepsze Ramki 3D na rynku

 

Ramki 3D to najbardziej ekskluzywna wersja podkładek pod tablice rejestracyjne. Dzięki swojej formie są nie tylko nośnikiem reklamy, ale przede wszystkim stanowią wspaniałą ozdobę każdego samochodu.

Decydując się na tę formę reklamy w pierwszej kolejności przygotujemy dla Ciebie formę wtryskową z której odlejemy Twoje ramki. Kolejnym etapem produkcji jest wgrzanie specjalnej folii w powierzchnię plastiku. Ten zabieg oraz stosowanie najwyższej jakości folii pozwala na zagwarantowanie wysokiej trwałości pokrycia kolorem. Najczęściej wybieranym kolorem jest chrom, jednak nie stanowi dla nas żadnego problemu wykonanie znakowania w kolorze: złotym, srebrnym matowy, białym, itd.

 

Zalety naszych ramek

 

Zarówno podkład ja i listwa reklamowa wykonywane są z wysokiej jakości tworzywa. Niezależnie od temperatury gwarantuje to, że szansa na pęknięcie ramki podczas montażu oraz demontażu jest bardzo niewielkie. Dodatkowo elastyczność materiału ułatwia montaż na zderzakach o zaokrąglonych lub nietypowych kształtach. Idealny przykładem są nowe modele marki Mercedes w których zderzak miejsce do montażu tablicy jest pod sporym kątem.

W naszym unikatowym systemie montażu tablicy rejestracyjnej do ramki zastosowano dwa przesuwające się w szynie elementy, które zastąpiły dwa z trzech powszechnie stosowanych w innych systemach kołki mocujące listwę reklamową w podkładzie. Ten zabieg spowodował, że kołki nie wyłamują się co w skrajnych przypadkach doprowadzało do zgubienia listwy, a w dalszej kolejności również tablicy rejestracyjnej. Dodatkowo taka konstrukcja mocowania powoduje, że listwa pracując razem z podkładem ładnie pasuje niezależnie od krzywizny zderzaka.

Ramki w tej formie często nazywane są nie 3D, a 4D. Wynika to z faktu, że poza standardową wypukłością znakowania w kierunku odbiorcy, mogą wychodzić również w górę poza obszar listwy reklamowej i delikatnie nachodzić na tablicę rejestracyjną. Efekt ten zwiększa powierzchnię reklamową, ale przede wszystkim tworzy „zaczepny” efekt, który zaciekawi osobę stojącą w samochodzie za nami.

Jako jedyni na rynku dajemy możliwość zwiększenia wysokości powierzchni reklamowej z 22mm do 30mm. Możliwe jest to dzięki wyjściu z wybranymi elementami na tablicę rejestracyjną. Ważne jest to, że zwiększenie powierzchni nie polega na ordynarnym zwiększeniu wymiaru samej listwy – powodując, że osoba otrzymująca ramkę – niechętnie montuje ją na swoim samochodzie, a jedynie subtelne wejście z wybranymi elementami.

W ofercie posiadamy szeroki wybór folii. Od chromowych barw takich jak złoto i chrom, poprzez pomarańcz, zieleń, niebieski, na białym i srebrnym. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie również połączyć ze sobą barw. Możesz wybrać jeden kolor bazowy, a dodatkowo dwa kolejne. Fakt ten sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać prawie każdego logo za pomocą folii.

 

Galeria naszych realizacji