fbpx

RAMKI ŻELOWE

ELASTYCZNE RAMKI Z NADRUKIEM ŻYWICZNYM

Żelowa ramka do tablic rejestracyjnych

Ramki do tablic direct-doming

Bezbarwną żywicę wylewamy bezpośrednio na podkładkę z nadrukiem reklamowym. Wypukłe naklejki często odklejają się od listw reklamowych – dlatego ich nie stosujemy. Dzięki temu nie trzeba tak często wymieniać ramek. Nasze ramki zawsze prezentują się idealnie.

 

Ramki żelowe - ochrona przed uszkodzeniami

Żel na ramce reklamowej jest zabezpieczeniem dla druku. Nadruk nie jest narażony na zadrapanie czy chemię z myjni samochodowej. Ramki 3d-doming dłużej jeżdżą na aucie w dobrym stanie i mogą okazać się tańsze w dłuższej perspektywie

Wysoki połysk - niezwykle prestiżowy wygląd

Wiele osób uważa, że ramka domingowa to najładniejsza z ramek. Niezwykle ekskluzywny wygląd nadaje jej efekt soczewki oraz odbicie światła na powierzchni bezbarwnej żywicy. Taka ramka zostanie zauważona przez każdego, a to jeden z celów reklamy.

Chromowe litery - zalane bezpośrednio

Lustrzane litery na ramce do tablic z własnym logo robią najlepszy efekt wizualny. Jako jedyni opracowaliśmy metodę bezpośredniego zalewania bezbarwną żywicą nadruków chromowych. Dzięki temu nadruk na ramce jest nie tylko efektowny, ale też trwały, ponieważ nie jest naklejką. Ramka z chromem najbardziej przyciąga uwagę i pozwala na wyróżnienie się z tłumu.

Ramki z Twoim logo od jednej sztuki

Podkładki pod tablice z własnym logo drukujemy metodą cyfrową. Nadruk cyfrowy nie wymaga kosztów przygotowalni. Dzięki temu realizacja nawet małej partii ramek jest możliwa. Małe firmy, które chciałyby mieć ramki tylko do własnych aut, mogą je zamówić bez przeszkód.

Nadruk FULL Color + Biały

Możemy drukować bez ograniczenia kolorów – nie zwiększając przy tym ceny. Obramówki mogą zostać nadrukowane na podkładzie chromowym również z kolorem białym. Dzięki temu, że farby nie są w pełni kryjące możemy uzyskiwać efekt metalicznych lub standardowych kolorów.

Podkładki pod śruby

Każdy podkład jest wyposażony w podkładki pod śruby. Dzięki temu ramkę z własną reklamą bezproblemowo przykręcimy do każdego auta bez obaw, że śruby przebiją się przez podkład.

Ramka reklamowa z elastycznego plastiku

Podkładka została odlana z elastycznego tworzywa. Jej podkład to PP (polipropylen), który jest bardzo elastyczny. Natomiast listwa z nadrukiem to PS (polistyren) – dzięki zastosowaniu tego materiału indywidualny nadruk na podkładce jest bardzo trwały. Elastyczny materiał ułatwia montaż tablicy na zderzakach o zaokrąglonych kształtach.

RAMKA Doming - model DK-7

Podkładka pod tablicę rejestracjną 3d-doming

Podkładka do tablic bez obwódki wokół tablicy

Ramkę wyposażono w ząbki, które utrzymują tablicę rejestracyjną w podkładzie. Dzięki temu podkładka jest delikatniejsza i ma się wrażenie, że jest to jedynie listwa z nadrukiem reklamowym i tablica.

Bezkolizyjny system montażu

Specjalny system montażu zaprojektowaliśmy tak, aby nie istniały elementy mogące się wyłamać. Zawias wraz z przesuwnym elementem gwarantują, że tablica nie wypadnie podczas użytkowania oraz nic nie pęknie podczas montażu i demontażu.

Przeciwkradzieżowe zabezpieczenie tablicy

W podkładzie znajduje się mały element, który należy wyłamać i po zamontowaniu tablicy umieścić go w specjalnie przygotowanym miejscu. Dzięki temu nie uda się zdemontować tablicy bez uszkodzenia ramki – a i to jest niezwykle trudne.

RAMKA Doming - model DG1

Ramka do tablicy z nadrukiem żywicznym

Klasyczny system montażu

Najbardziej rozpowszechniony system montażu. Listwa jest zapinana w podkładzie za pomocą trzech kołków rozporowych. Dzięki temu każdy poradzi sobie bezproblemowo z jej montażem i demontażem.

Stylistyka bezramkowa

Ramka z własnym nadrukiem, w której widać tylko nadruk i tablicę rejestracyjną to trend, który przyszedł do nas z zachodu Europy. Obwódka wokół tablic rejestracyjnych została zastąpiona ząbkami, które “ukrywają się” w czarnej obwódce tablicy rejestracyjnej. Taka ramka sprawia wrażenie bardziej delikatnej.